• Subcribe to Our RSS Feed

Ciepło & stylowo. Projekt domu 250m2

Ciepło & stylowo. Projekt domu 250m<sup>2</sup>

Elegancki i funkcjonalny projekt nowoczesnego wnętrza domu z przestronnym, podzielonym na 3 strefy nowoczesnym salonem oraz okazałym kominkiem.

Inwestor: AWARE Interiors®

Podsumowanie projektu: Elegancka i komfortowa aranżacja domu w nowoczesnym stylu.

Zrealizowano: kwiecień, 2012

Zakres odpowiedzialności: Wsparcie projektowe wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

Starannie przemyślana aranżacja wnętrza 250-metrowego domu. Funkcjonalne rozmieszczenie stref w ramach dużego salonu gwarantuje komfortowe korzystanie zarówno z kuchni, jadalni, jak i pokoju dziennego. W aranżacji dominuje drewno, szkło oraz chromowane elementy mebli i dodatków.

We wnętrzu znalazło się miejsce zarówno do zorganizowania strefy jadalnianej, z dużym stołem i trzema praktycznymi, wiszącymi witrynkami, jak i mini barek z hokerami. Centralne miejsce salonu zarezerwowane zostało dla dużego kompletu wypoczynkowego z widokiem na okazały, nowoczesny kominek. 

Łazienka na piętrze wyposażona jest w duże lustro i narożną wannę umieszczoną nad skosem, co daje wrażenie optycznego powiększenia wnętrza. Klimatu dodają podświetlana półka i wnęka.

Dom miał być urządzony w sposób wygodny, przestronny i przytulny. Jest tak, jak chciał tego klient: komfortowo, czysto i praktycznie.

pr15_projekt_wnetrza_dom_lazienka_01

pr15_projekt_wnetrza_dom_kominek_02

pr15_projekt_wnetrza_dom_jadalnia_04

pr15_projekt_wnetrza_dom_salon_03

pr15_projekt_wnetrza_dom_aneks_05