• Subcribe to Our RSS Feed

Piękny & funkcjonalny. Projekt domu 400m2

Piękny & funkcjonalny. Projekt domu 400m<sup>2</sup>

Nowoczesny minimalizm z odcieniem glamour w brązie, beżu i szarości. Otwarta przestrzeń, minimalistyczne podejście do wyposażenia oraz subtelne dekoracje.

Inwestor: AWARE Interiors®

Podsumowanie projektu: Nowoczesny minimalizm z odcieniem glamour w brązie, beżu i szarości.

Zrealizowano: kwiecień, 2012

Zakres odpowiedzialności: Wsparcie projektowe wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

Projekt dużego domu zakładał obszerną kuchnię częściowo otwartą na salon. Takie rozwiązanie zawsze optycznie powiększy przestrzeń a także zapewni osobie przebywającej w kuchni lepszy kontakt z pozostałymi domownikami lub gośćmi, którzy znajdują się w salonie.

Blat roboczy usytuowany jest naprzeciw przejścia do salonu, więc można przyrządzać posiłki, nie odwracając się tyłem do gości, ułatwia to także noszenie przygotowanych potraw do drugiego pomieszczenia, gdzie znajduje się duży stół jadalniany.

Jasno- beżowe ściany są uniwersalne i ponadczasowe, a ponadto stanowią świetne tło dla kontrastujących z nimi ciemnobrązowych dodatków. Łazienka urządzona jest w eleganckiej szarości. Na jej tle biała umywalka i inne jasne detale prezentują się olśniewająco.

Kluczem udanej aranżacji nowoczesnego i praktycznego wnętrza jest otwarta przestrzeń, minimalistyczne podejście do wyposażenia, zastosowanie nowoczesnych materiałów i subtelne dekoracje.

pr14_projekt_wnetrza_dom_lazienka_01

pr14_projekt_wnetrza_dom_kominek_02

pr14_projekt_wnetrza_dom_jadalnia_03

pr14_projekt_wnetrza_dom_aneks_04

pr14_projekt_wnetrza_dom_kuchnia_05