• Subcribe to Our RSS Feed

Nowoczesny design. Projekt domu 300m2

Nowoczesny design. Projekt domu 300m<sup>2</sup>

Nieszablonowa, elegancko i harmonijnie zaaranżowana przestrzeń domu. Designerskie meble i nietypowe rozwiązania podkreślają jego indywidualny charakter.

Inwestor: Domaggio®

Podsumowanie projektu: Nieszablonowa, elegancko i harmonijnie zaaranżowana przestrzeń domu.

Zrealizowano: styczeń, 2012

Zakres odpowiedzialności: Koncepcja, projekt wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

Spójna, oryginalna wizja wnętrza 350-metrowego domu. Nie znajdzie się tu przeładowania stylem klasycznym. Zamiast tego zaproponowane zostały modne, nowoczesne i designerskie rozwiązania.

Przyjemne kolory, eleganckie podesty, gładkie, błyszczące powierzchnie i designerskie meble tworzą zwięzłą, atrakcyjną wizualnie aranżację. Obszerny salon połączony z kuchnią wraz z dużymi oknami i drzwiami tarasowymi daje wrażenie niezwykłej przestronności. Owalne meble podkreślają niekonwencjonalny, ultranowoczesny pomysł na to wnętrze.

Łazienka to przykład harmonijnie zaaranżowanej przestrzeni z elementami stylu glamour. Grafitowe ściany w połączeniu z wypukłą, połyskującą mozaiką dają poczucie luksusu.

Z usytuowanej na piętrze sypialni, stanowiącej oazę relaksu, rozciąga się piękny widok na pobliski zbiornik wodny. Kremowy, stylowy zagłówek łóżka świetnie koresponduje z wygodną leżanką oraz zasłonami.

projekt_wnetrza_debno_salon02

projekt_wnetrza_debno_kuchnia

projekt_wnetrza_debno_jadalnia02

projekt_wnetrza_debno_jadalnia

projekt_wnetrza_debno_sypialnia

projekt_wnetrza_debno_lazienka