• Subcribe to Our RSS Feed

Małe jest piękne. Projekt wnętrza 42m2

Małe jest piękne. Projekt wnętrza 42m<sup>2</sup>

Optymalne wykorzystanie niedużej przestrzeni mieszkania. Dzięki zastosowaniu kolorowych dodatków, wnętrze ożywa i emanuje pozytywną energią.

Inwestor: AWARE Interiors®

Podsumowanie projektu: Kolorowe i praktycznie zaaranżowane nieduże mieszkanie. Mała przestrzeń została optymalnie wykorzystana.

Zrealizowano: maj, 2012

Zakres odpowiedzialności: Wsparcie projektowe wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

Małe mieszkania potrzebują optymalizacji przestrzeni, a poniższy projekt jest na to świetnym przykładem. Nawet nieduże mieszkanie można urządzić funkcjonalnie i z charakterem. Wystarczy zastosować kompaktowe meble i sprzęty, oraz dopracować wnętrze w każdym szczególe.

Tutaj każda decyzja była starannie przemyślana. W niedużym metrażu nie ma miejsca na przypadek. Trzeba trzymać się konkretnej strategii i ją realizować.

Pokój dzienny połączony z kuchnią utrzymany jest w jasnych beżach i brązach. Dzięki zastosowaniu limonkowej sofy i jaskrawych, kolorowych dodatków, wnętrze ożywa i emanuje pozytywną energią. Zmieścił się tam zarówno stół jadalniany jak i ten kawowy, który usytuowany jest naprzeciw wnęki z telewizorem.

Elegancko wykończona łazienka pomieściła komfortową wannę, dużą, podłużną umywalkę nablatową oraz kompaktową, ładowaną od góry pralkę.

pr07_02_projekt_wnetrza_kawalerka_salon

pr07_03_projekt_wnetrza_kawalerka_kuchnia

pr07_04_projekt_wnetrza_kawalerka_aneks

pr07_05_projekt_wnetrza_kawalerka_lazienka