• Subcribe to Our RSS Feed

Stylowa kuchnia otwarta. Projekt wnętrza 56 m2

Stylowa kuchnia otwarta. Projekt wnętrza 56 m<sup>2</sup>

Czarno- biała monochromatyczna aranżacja mieszkania z dodatkiem drewna i fioletu z praktyczną i elegancką otwartą kuchnią oraz pokojem dziennym.

Inwestor: AWARE Interiors®

Podsumowanie projektu: Czarno- biała monochromatyczna aranżacja mieszkania z dodatkiem drewna i fioletu.

Zrealizowano: październik, 2012

Zakres odpowiedzialności: Wsparcie projektowe wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

W dobrze urządzonym wnętrzu, będącym połączeniem kuchni, jadalni i salonu można cieszyć się gotowaniem, jedzeniem i rozmową z rodziną lub przyjaciółmi jednocześnie. To świetna przestrzeń na spotkania w większym gronie, na przykład podczas uroczystości rodzinnych.

Dzięki odpowiednio zaplanowanemu rozmieszczeniu mebli oraz wbudowanym w szafki sprzętom kuchennym, pomieszczenie jest przystosowane do wielu funkcji.

Ściana oddzielająca sferę gotowania i jedzenia od wypoczynkowej, posiada od strony salonu wmontowany w niedużą wnękę telewizor oraz praktyczne półki. Takie częściowe otwarcie kuchni na salon jest eleganckie i praktyczne.

Kremowy wypoczynek w salonie świetnie kontrastuje ze ścianą w odcieniu purpury, na której wiszą praktyczne szafki i półki. Kuchnia  w połączeniu z salonem aż prosi się, by zespolić ją stylistycznie z pokojem dziennym. Dlatego też zostały w niej zastosowane materiały wykończeniowe wykorzystane w salonie. 

pr10_02_projekt_wnetrza_mieszkanie_aneks

pr10_03_projekt_wnetrza_mieszkanie_salon