• Subcribe to Our RSS Feed

Drewno w roli głównej. Projekt wnętrza 76m2

Drewno w roli głównej. Projekt wnętrza 76m<sup>2</sup>

Nowoczesny projekt mieszkania w odcieniach brązu i czerni. Minimalistyczny klimat przełamują biało- czarne dekoracyjne rolety w eleganckim, barokowym stylu.

Inwestor: AWARE Interiors®

Podsumowanie projektu: Nowoczesny projekt mieszkania w odcieniach brązu i czerni oraz aranżacją okien w stylu glamour.

Zrealizowano: maj, 2012

Zakres odpowiedzialności: Wsparcie projektowe wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

W tym nowoczesnym wnętrzu mieszkalnym królują dwa kolory: brąz i czerń. Drewniane elementy w salonie występują zarówno na płaszczyźnie ściany jak i podłogi. Minimalistyczny klimat przełamują biało- czarne dekoracyjne rolety w barkowym stylu.

Funkcjonalna kuchnia posiada czarne, odbijające światło, lakierowane fronty szafek, które elegancko komponują się z meblami w salonie. Piekarnik oraz mikrofalówka wbudowane są na wygodnej wysokości, pozwalając na komfortowe przygotowywanie posiłków.

Kącik jadalniany to nieduża, wydzielona przestrzeń, w której dominuje klasyczna szarość, czerń i biel. Obrazy na ścianach ocieplają i urozmaicają przestrzeń.

W łazience jako bazę zastosowano duże, cieniowane, beżowe płytki, a całość aranżacji urozmaicono metalicznie połyskującymi, dekoracyjnymi kafelkami w odcieniu brązu, które luźno nawiązują do drewna w pozostałej części mieszkania.

pr05_02_projekt_wnetrza_mieszkanie_salon

pr05_03_projekt_wnetrza_mieszkanie_jadalnia

pr05_04_projekt_wnetrza_mieszkanie_kuchnia

pr05_05_projekt_wnetrza_mieszkanie_lazienka