• Subcribe to Our RSS Feed

Nowocześnie & kobieco. Projekt wnętrza 52m2

Nowocześnie & kobieco. Projekt wnętrza 52m<sup>2</sup>

Nowoczesny romantyzm w mieszkaniu urządzonym komfortowo i intuicyjnie. Odpowiednio dobrana kolorystyka podkreśla kobiecość i elegancję tej przestrzeni.

Inwestor: AWARE Interiors®

Podsumowanie projektu: Nowoczesny romantyzm. Kobieca aranżacja mieszkania, które urządzone jest komfortowo i intuicyjnie.

Zrealizowano: maj, 2012

Zakres odpowiedzialności: Wsparcie projektowe wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

Dzięki zastosowaniu na ścianach stonowanego różu, pokój dzienny połączony z kuchnią zyskał na przytulności. Kobiecy, nieco romantyczny charakter wnętrza dopełniają kwiatowe fotoobrazy. Prócz różu i ciemnego fioletu występującego w elementach dekoracyjnych (wazony, poduszki, dywan i lampy), jako dopełnienie świetnie sprawdzi się naturalna, żywa zieleń pod postacią roślin.

W aranżacji występuje także biel oraz czerń, które to neutralizują „cukierkowość” różu, podkreślając elegancję i nowoczesność tej przestrzeni.

Nowocześnie rozplanowana kuchnia posiada w zabudowie wszystkie niezbędne sprzęty AGD, a połyskujące, lakierowane fronty mebli sprawiają wrażenie czystości i elegancji.

Sypialnia z kolei to wnętrze w odcieniach beżu, brązu i żółci. Elegancki zagłówek, lakierowane, czarne meble oraz dopasowane stylistycznie obrazy, tworzą ciepłe, przyjazne, sprzyjające odpoczynkowi miejsce.


pr04_01_projekt_wnetrza_mieszkanie_aneks

pr04_03_projekt_wnetrza_mieszkanie_kuchnia

pr04_04_projekt_wnetrza_mieszkanie_sypialnia

pr04_05_projekt_wnetrza_mieszkanie_lazienka