• Subcribe to Our RSS Feed

Małe & praktyczne – projekt niedużego wnętrza

Małe & praktyczne – projekt niedużego wnętrza

Znakomicie urządzone wnętrze małego mieszkania – klasycznie i ze smakiem. Praktyczny układ, stonowane barwy, wielofunkcyjne sprzęty i oszczędne dekoracje.

Inwestor: AWARE Interiors®

Podsumowanie projektu: Klasyczna, nowoczesna elegancja w małym mieszkaniu z dominacją beżu i brązu.

Zrealizowano: październik, 2012

Zakres odpowiedzialności: Wsparcie projektowe wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

Nieduże mieszkania potrzebują praktycznej aranżacji. Potrzebne jest wydzielenie salonu, strefy gotowania i jedzenia, a także strefy snu i higieny. W tym przypadku udało się to znakomicie.

Aranżacja bazuje na stonowanych kolorach ziemi. Uzupełnieniem jest komplet wypoczynkowy w kolorze musztardowym oraz barwny obraz na ścianie.

Nie ma tu miejsca zbędne elementy, ale wielofunkcyjne meble i sprzęty, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń i utrzymać mieszkanie w harmonii i czystości. Dekoracje zostały zastosowane oszczędnie, by uniknąć efektu przytłoczenia. W niedużych mieszkaniach należy wystrzegać się zbytnich kontrastów kolorystycznych, materiałowych i stylowych. Wnętrze powinno być „czytelne”, urządzone prosto, klasycznie i ze smakiem.

Mała, ale przytulna i w pełni wyposażona łazienka została zaaranżowana w beżach i brązach. Zabudowa prostokątnej umywalki kryje w sobie praktyczną szufladę i półki. 


pr12_projekt_wnetrza_kawalerka_salon_01
pr12_projekt_wnetrza_kawalerka_lazienka_04
pr12_projekt_wnetrza_kawalerka_lazienka_03