• Subcribe to Our RSS Feed

Klasyka & nowoczesność. Projekt wnętrza 60m2

Klasyka & nowoczesność. Projekt wnętrza  60m<sup>2</sup>

Modne, stonowane i eleganckie wnętrze z wykorzystaniem naturalnych materiałów: drewna, kamienia i betonu. Neutralnej kolorystyce blasku dodają chromowane elementy.

Inwestor: AWARE Interiors®

Podsumowanie projektu: Stonowane, eleganckie wnętrze z wykorzystaniem naturalnych materiałów: drewna, kamienia i betonu.

Zrealizowano: marzec, 2012

Zakres odpowiedzialności: Wsparcie projektowe wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

 

Wnętrze 60 –metrowego mieszkania zostało zaprojektowane głównie z myślą o funkcjonalności estetyce. Stonowana kolorystyka ścian w odcieniach bieli i szarości świetnie koresponduje z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, kamień czy beton.

Przestronny, widny salon połączony z kuchnią spełnia także funkcje niedużej jadalni. Neutralnej kolorystyce blasku dodają chromowane elementy mebli oraz dodatków. Łazienka z kolei to ciepłe odcienie drewna połączone z bielą, szarością i beżem.                                                                                                                                                                                                                                                

Na ścianie oddzielającej kuchnię od przedpokoju został powieszony telewizor, co stanowi komfortowe, funkcjonalne rozwiązanie. Jest on widoczny z każdego miejsca w salonie.

Minimalistyczny aneks kuchenny to pochwała prostoty, praktyczności i estetyki. Natomiast sypialnia, urządzona w modnych odcieniach fioletu i szarości, zachwyca harmonijnym układem i subtelnymi dodatkami.

pr16_projekt_wnetrza_mieszkanie_lazienka_04

pr16_projekt_wnetrza_mieszkanie_03

pr16_projekt_wnetrza_mieszkanie_02

pr16_projekt_wnetrza_mieszkanie_01