• Subcribe to Our RSS Feed

Projekt wnętrza domu rustykalnego z imitacją belek stropowych

Projekt wnętrza domu rustykalnego z imitacją belek stropowych

Kompleksowy projekt nowoczesnego wnętrza domu w stylu rustykalnym z wykorzystaniem cegły oraz drewna. Aranżacja wnętrz nawiązuje do wiejskiej chaty.

Inwestor: AWARE Interiors®

Podsumowanie projektu: Kompleksowy projekt nowoczesnego wnętrza domu w stylu rustykalnym.

Zrealizowano: kwiecień, 2012

Zakres odpowiedzialności: Wsparcie projektowe wnętrza, wizualizacje, kompletna dokumentacja projektowa, kosztorys, specyfikacja wyposażenia

Zobacz galerię

W tym współczesnym, stylizowanym na rustykalne wnętrzu przeważają jasne, kremowe i brązowe odcienie ścian i mebli. Imitacja belek stropowych pogłębia wrażenie „domu z duszą”. W salonie znalazł się także tradycyjny w formie, narożny kominek w ceglasto- kamiennej obudowie.

Swojskie wnętrze nawiązuje do wiejskiej chaty lub klasycznego, tradycyjnego dworku. Jednak największą rolę odgrywa tu drewno i cegła. Świetnie prezentują się także meble kuchenne z modnymi bielonymi frontami.

Osobna kuchnia z wydzielonym kącikiem jadalni jest tradycyjnie usytuowanym pomieszczeniem, jednak bez zbędnych drzwi, co usprawnia komunikację i pozwala zachować jedność stylistyczną (na przykład dzięki zastosowaniu tej samej podłogi co w salonie).

Łazienka także nawiązuje do przewodniego stylu domu. Cieniowane, urozmaicone kafle i podświetlane wnęki, tworzą kameralny klimat.

pr13_projekt_wnetrza_dom_rustykalny_salon_01

pr13_projekt_wnetrza_dom_rustykalny_kominek_02

pr13_projekt_wnetrza_dom_rustykalny_lazienka_03

pr13_projekt_wnetrza_dom_rustykalny_kuchnia_04

pr13_projekt_wnetrza_dom_rustykalny_kuchnia_05

pr13_projekt_wnetrza_dom_rustykalny_sypialnia_06

pr13_projekt_wnetrza_dom_rustykalny_korytarz_07